Відбулась чергова сесія районної ради

Сьогодні відбулася чергова двадцять третя сесія районної ради сьомого скликання, яку провів її голова Петро Бакуменко. У засіданні взяли участь голова районної державної адміністрації Любов Доля, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, районних установ та закладів, голови сільських рад, представники громадських організацій та засобів масової інформації.

На початку засідання голова районної ради вручив почесні грамоти обласної ради з нагоди ювілейних дат депутатам Миколі Капку та Владиславу Лавріненку.

Депутати заслухали інформацію т.в.о. начальника Варвинського відділення поліції Прилуцького відділу поліції головного управління національної поліції у Чернігівській області Олександра Логвіненка про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території Варвинського району за І півріччя 2019 року.

Так за звітний період досудове розслідування завершено по 108 кримінальних провадженнях. З них 87 кримінальних провадження закрито та 20 кримінальних проваджень направлено до суду з обвинувальним актом (1 кримінальне провадження направлено до суду з угодою про визнання винуватості, 1 кримінальне провадження на правлено до суду з угодою про примирення). 8 кримінальних проваджень об’єднано. 1 кримінальне провадження направлено за підслідністю. 1  кримінальне провадження зупинено досудове розслідування (за п.2 ч. 1 ст. 280 КПК України).

Олександр Логвіненко наголосив

на ряді проблемних питань у роботі Варвинського відділення поліції:

– збільшення кількості тяжких злочинів, у першу чергу проти власності, їх розкриття;

– низька ефективність застосування оперативно-розшукових заходів;

– неналежна робота правоохоронних органів району щодо виявлення кримінальних правопорушень у сфері господарської діяльності, земельних відносин, довкілля;

– тривалий час не виявляються злочини з ознаками корупції.

Пріоритетними напрямками начальник Варвинського відділення поліції вважає активізацію роботи щодо укомплектування відповідними кадрами Варвинського відділення поліції, вжиття заходів щодо покращення організації та підвищення ефективності роботи слідчого підрозділу. Начальник місцевого відділення поліції висловив сподівання на тісну співпрацю з органами місцевої влади, зокрема, щодо обміну інформацією та встановлення камер відеоспостереження в смт Варва.

За пропозиціями депутатів районної ради та в ході обговорення звіту начальника Варвинського відділення національної поліції напрацьовано ряд рекомендацій щодо покращення стану законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку на території району, зокрема, щодо встановлення сертифікованих обмежувачів швидкості руху транспортних засобів та камер відеоспостереження, забезпечення транспортом працівників поліції, кадрового забезпечення.

Після звіту правовоохоронців депутати заслухали першого заступника голови районної державної адміністрації Володимира Левадного щодо виконання районних програм профілактики правопорушень у Варвинському районі на 2017-2020 роки та підтримки індивідуального житлового будівництва та розвитку особистого селянського господарства «Власний дім»  на 2016 – 2020 роки.

Надалі депутати розглянули запропоновані зміни до районного бюджету на 2019 рік, звіт  про виконання районного бюджету за І півріччя 2019 року, спільні розпорядження голови районної державної адміністрації та голови районної ради в міжсесійний період, які представила на розгляд депутатів начальник управління районної державної адміністрації Оксана Гмиря.

Після розгляду бюджетних питань депутати перейшли до розгляду питань щодо реорганізації/припинення районних установ та закладів охорони здоров’я, а також управління комунальним майном, що належить до спільної власності територіальних громад сіл та селища Варвинського району.

Одним із ключових питань сьогоднішнього засідання залишається реорганізація комунального лікувально – профілактичного закладу «Варвинська центральна районна лікарня» у комунальне некомерційне підприємство. На сесії депутати затвердили Статут новоствореного комунального некомерційного підприємства «Варвинська центральна районна лікарня» Варвинської районної ради Чернігівської області та вирішили ряд організаційних питань, пов’язаних з реорганізацією закладу.

Одностайно депутати проголосували за внесення змін до Статуту комунального некомерційного підприємства «Варвинський центр первинної медико-санітарної допомоги»  Варвинської районної ради Чернігівської області, у зв’язку зі змінами до кваліфікаційних вимог до керівника закладу охорони здоров’я. Надалі затвердили ліквідаційний баланс радіоорганізації «Варвинське районне радіомовлення», щоб завершити процедуру ліквідації районної установи, та внесли зміни до переліків об’єктів спільної власності територіальних громад сіл та селища Варвинського району.

Після розгляду питань порядку денного народні обранці обговорили проведення медичної реформи на місцях в умовах недостатнього фінансування комунальних закладів охорони здоров’я та ухвалили проект звернення до Кабінету Міністрів України та народного депутата Валерія Зуба щодо збільшення розміру фінансування первинної ланки медичної допомоги.

Співробітник північно-східного міжрегіонального відділу Українського інституту національної пам’яті Сергій Бутко презентував примірник збірки «Крути. Січень 1918», до якої увійшли невідомі і маловідомі документи, матеріали, свідчення, спогади учасників бою під Крутами 29 січня 1918 року.

На завершення пленарного засідання виступив начальник Варвинського РС Управління ДСНС України у Чернігівській області В’ячеслав Самаль про стан підвищеної пожежної небезпеки у спеку та посуху. У своєму виступі він наголосив на проблемах пожежного водопостачання у районі та напрямках їх вирішення.

 

Виконавчий апарат районної ради

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.