Сприяння забезпеченню медичних закладів лікарями – одне із пріоритетних завдань району

Традиційно спільне засідання постійних комісій районної ради 9 серпня провів очільник представницького органу Петро Бакуменко. Участь в обговоренні питань порядку денного взяли заступник голови районної ради Віталій Хажанець, перший заступник голови районної державної адміністрації Володимир Левадний та керівники постійних депутатських комісій.

В центрі уваги депутатів постійної комісії районної ради з питань гуманітарної сфери та соціального захисту є питання щодо матеріально-технічного оснащення закладів охорони здоров’я, їх забезпечення необхідними транспортними засобами, лікувально-діагностичною апаратурою, необхідними лікарськими препаратами тощо. Також постійно обговорюються і питання кадрового забезпечення закладів охорони здоров’я району, зокрема, на даний час у КЛПЗ „Варвинська ЦРЛ” працюють 20 лікарів, з них мають вищу кваліфікаційну категорію – 2, I категорію – 15, II категорію – 1 лікар. 25% лікарів пенсійного віку.

«Підняття престижу праці медичного працівника в суспільстві, створення умов для відтворення кадрового ресурсу вимагає здійснення комплексу заходів, спрямованих на розв’язання проблем та підвищення ефективності охорони здоров’я, що зумовлює необхідність прийняття Районної програми місцевих стимулів для медичних працівників на 2018-2020 роки», – зазначив у своїй доповіді головний лікар Юрій Полонець.

Зазначена Програма передбачає:

– проведення профорієнтаційної роботи з випускниками загальноосвітніх навчальних закладів району щодо направлення їх на навчання до медичних закладів;

– направлення випускників медичних закладів на роботу в медичні заклади району;

– придбання службового житла для лікарів;

– підвищення кваліфікації медичних працівників та інші заходи.

На розгляд депутатів подано проект рішення «Про затвердження Положення про службове житло», яким пропонується затвердити Положення про службове житло з метою забезпечення певних категорій працівників закладів охорони здоров’я району, які не мають власного житла для проживання на час виконання ними своїх службових обов’язків, та спрямований на врегулювання питання щодо придбання, використання, передачі в оренду, відчуження службового житла, що належить до спільної власності територіальних громад сіл та селища Варвинського району.

Надалі депутати розглянути блок бюджетних питань, зокрема, звіт про виконання районного бюджету за І півріччя поточного року.

Так за січень-червень 2018 року до загального фонду районного бюджету з урахуванням трансфертів надійшло 105 862 604 грн., що становить 100,3% до уточнених планових призначень на звітний період. До загального фонду районного бюджету надійшло власних  надходжень 12 228 584 грн., що становить 119,3% до уточнених планових призначень звітного періоду. Проти відповідного періоду минулого року надходження зменшилися на 14 790 444 грн.

За січень-червень 2018 року податку на доходи фізичних осіб надійшло 10 387 502 грн., що становить 117,4% планових призначень звітного періоду з урахуванням внесених змін. В порівнянні з аналогічним періодом минулого року надходження зменшилися на 16 338 833 грн.

Інших надходжень отримано 46116 грн., рентної плати за користування надрами для видобування нафти 1633974 грн., рентної плати за користування надрами для видобування природного газу 52033 грн., орендної плати за водні об`єкти (їх частини), що надаються в користування на умовах оренди  районними державними адміністраціями, місцевими радами 5057 грн., адміністративного збору за проведення державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань 30930 грн., адміністративного збору за державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень 72670 грн., податку на прибуток підприємств та фінансових установ комунальної власності 302 грн.

На видаткову частину загального фонду районного бюджету за І півріччя 2018 року спрямовано кошти в сумі 104109253 грн., що становить 92,8 %  уточнених планових призначень звітного періоду, в тому числі іншій  додатковій дотації – 2704914 грн., соціальній субвенції з державного бюджету – 55391477 грн., освітній субвенції з державного бюджету – 15814050 грн., медичній субвенції з державного бюджету  – 6995367 грн., іншій  субвенції  з  обласного  бюджету  – 14 330 грн.

Видатки спеціального фонду за звітний період складають  4053801 грн. або 64,9 % до уточнених річних призначень.

Надалі депутати заслухали інформацію про спільні розпорядження голови районної державної адміністрації та голови районної ради, розглянули  пропозиції щодо змін до районного бюджету 2018 року.

На завершення спільного засідання депутати розглянули питання управління майном, що належить до спільної власності територіальних громад сіл та селища Варвинського району, та переглянули переліки цього майна.

Під час засідання депутатський корпус остаточно визначився із переліком питань, що будуть розглядатися під час пленарного засідання сімнадцятої сесії, яке відбудеться 17 серпня 2018 року.

 

Виконавчий апарат районної ради

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.