Сесія районної ради: конструктивно та злагоджено

Робота четвертої сесії районної ради, що відбулася сьогодні, 26 лютого, розпочалась із нагородження медаллю «Захисника Вітчизни» Бірюкова Віктора Миколайовича за виявлені особисту мужність і відвагу, яку вручили голова районної ради Петро Бакуменко та військовий комісар Варвинського районного військового комісаріату Анатолій Куделя.

На початку роботи депутати внесли зміни до Регламенту районної ради щодо поіменних голосувань. До слова, на виконання Закону України «Про внесення змін до статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» щодо поіменних голосувань» за внесені на розгляд проекти рішень депутати голосували поіменно. А також вирішили змінити назву постійної комісії районної ради з питань законності, правопорядку, регламенту та депутатської етики на постійну комісію районної ради з питань регламенту, депутатської етики, законності та запобігання корупції.

Далі народні обранці перейшли до формування порядку денного сесії та безпосереднього розгляду його питань, затвердження проектів рішень. Заслухано і затверджено спільні розпорядження голови районної державної адміністрації та голови районної ради, звіт про виконання районного бюджету за 2015 рік та  внесено зміни до бюджету 2016 року.

Депутатами заслухано інформацію про виконання Програми економічного і соціального розвитку Варвинського району за 2015 рік та інформацію начальника Варвинського відділу Прилуцької місцевої прокуратури Панченка Ю.В. щодо стану законності та результатів діяльності на території Варвинського району за період 2015 року.

Своїм рішенням депутати схвалили реформування районної газети «Слово Варвинщини» шляхом виходу зі складу співзасновників та перетворення відповідно до вимог Закону України «Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації» у суб’єкт господарювання членами її трудового колективу із збереженням назви, цільового призначення, мови видання і тематичної спрямованості друкованого засобу масової інформації.

В ході роботи депутати затвердили  районну Програму оздоровлення та відпочинку дітей Варвинського району на 2016-2020 роки, Порядок призначення на посаду керівників загальноосвітніх навчальних закладів комунальної форми власності, Положення про помічника-консультанта депутата Варвинської районної ради Чернігівської області, Положення про умови оплати праці та преміювання працівників виконавчого апарату Варвинської районної ради.

Рішеннями ради схвалили внесення змін до Програми інформатизації Варвинського району на 2015-2017 роки та  Цільової соціальної програми розвитку цивільного захисту Варвинського району на 2016-2020 роки, а також розглянули низку інших питань.

Після розгляду питань порядку денного депутати висловили занепокоєння ситуацією щодо питання відключення від газопостачання бюджетних установ району. З цього питання перший заступник голови районної державної адміністрації Левадний В.С. зазначив, що бюджетні установи нашого району у 2016 році проводять процедури відкритих торгів щодо закупівлі природного газу для закладів освіти, охорони здоров’я та культури. Проте суперечності в чинному законодавстві державних закупівель на ринку природного газу, інших законодавчих актів призвели до того, що з 25 лютого 2016 року ПАТ «Чернігівгаз» припинило газопостачання об’єктів соціальної сфери. Щодо шляхів розв’язання цієї проблеми висловилися також начальник відділу освіти райдержадміністрації Кутовий В.Є. та начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Бузикевич Р.С.

В зв’язку із ситуацією у Варвинському районі, яка виникла у результаті відключення постачання природного газу бюджетних установ (заклади освіти, медицини, культури) депутати районної ради вирішили невідкладно звернутися за допомогою до очільників облдержадміністрації та обласної ради, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради.

 

Виконавчий апарат районної ради

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.