Ефективні форми організації і ведення підприємницької діяльності

В серпні місяці поточного року для населення Варвинським районним центром зайнятості з метою підвищення рівня поінформованості та залучення до підприємницької діяльності проведено семінар на тему: «Ефективні форми організації і ведення підприємницької діяльності».

До участі у заході було залучено фахівця Департаменту економічного розвитку Чернігівської ОДА та представника Державної організації “Регіональний Фонд підтримки підприємництва”.

Учасники заходу ознайомилися зі станом підприємництва в регіоні, за допомогою фахівців визначили основні показники успішності приватного підприємства, фактори зростання прибутку, проаналізували причини перемог і невдач при започаткуванні власної справи. Присутнім було роз’яснено термінологію у сфері підприємництва, а також надано безкоштовні організаційні та консультаційні послуги, поради та рекомендації щодо активізації підтримки підприємницької ініціативи.

Тим, хто бажає розпочати власну справу, фахівці порадили не боятися ризикувати, змінювати своє життя, вірити у свій успіх та наполегливо працювати для досягнення поставленої мети.

 

За повідомленням Варвинського районного центру зайнятості
Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.