Відбулася позачергова шоста сесія районної ради

12 липня робота позачергової сесії районної ради сьомого скликання розпочалась із розгляду спільних розпоряджень голови районної державної адміністрації та голови районної ради в міжсесійний період, та внесення змін до рішення позачергової 3 сесії районної ради сьомого скликання від  24 грудня 2015 року  № 3-3/VІІ «Про районний бюджет  на 2016 рік».

Після розгляду бюджетних питань депутати перейшли до розгляду запропонованих змін  до Програми економічного і соціального розвитку Варвинського району на 2016 рік, а саме передбачили кошти на проведення реконструкції Варвинської ЗОШ І-ІІІ ступенів з виділенням черговості будівництва: друга  черга – заміна існуючих віконних та дверних блоків на металопластикові, ремонт та оздоблення фасадів, реконструкція  ганків з улаштуванням козирків на суму 635,6 тис. грн. та капітальний ремонт будівлі Світличненської ЗОШ І-ІІ ступеня (заміна покрівлі з частковою заміною крокв, заміна віконних блоків, оздоблення фасаду, облаштування ганків, благоустрій) на суму 1489,131 тис. грн. Також внесли зміни до додатку 3 цієї Програми щодо пріоритетних об’єктів (заходів), які доцільно фінансувати із залученням коштів державного, місцевих бюджетів, коштів інвесторів та благодійної допомоги.

На сесії схвалили нову редакцію Статуту Варвинського міжшкільного навчально-виробничого комбінату трудового навчання і професійної орієнтації учнів, затвердили  технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, вирішили поточні питання щодо управління майном.

DSCN040-5На завершення пленарного засідання народні обранці обговорили питання децентралізації влади та об’єднання територіальної громади. Голова районної державної адміністрації Любов Доля у своєму виступі зазначила, що сьогодні держава дає шанс громадам об’єднавшись, формуючи свої бюджети, отримувати фінансування для утримання шкіл, лікарень, надавати соціальні та адміністративні послуги.

З цього питання голова районної ради Петро Бакуменко зауважив, що реформи мають пройти процес широкого роз’яснення та обговорення у самих територіальних громадах та закликав депутатів не залишатися осторонь змін, що відбуваються у державі.

Секретар селищної ради Тамара Дейнека запросила депутатів районної ради долучитися 15 липня 2016 року до громадського обговорення майбутнього об’єднання Варвинської територіальної громади, що ініційовано селищним головою Валентиною Саверською-Лихошвою.

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.