Відбулася п’ята сесія районної ради

7 червня робота п’ятої сесії районної ради розпочалась із розгляду спільних розпоряджень голови районної державної адміністрації та голови районної ради в міжсесійний період, звіту  про виконання районного бюджету за І квартал 2016 року, також депутати внесли зміни до рішення позачергової 3 сесії районної ради сьомого скликання від  24 грудня 2015 року  № 3-3/VІІ «Про районний бюджет  на 2016 рік».

Після розгляду бюджетних питань депутати перейшли до розгляду Програми забезпечення пожежної безпеки на території Варвинського району на 2016-2020 роки та Програми передачі нетелей багатодітним сім’ям, які проживають у сільській місцевості Варвинського району, на 2016 – 2020 роки, внесли зміни  до Програми економічного і соціального розвитку Варвинського району на 2016 рік, Програми розвитку малого та середнього підприємництва Варвинського району на 2015-2016 роки, районної Програми соціального захисту окремих категорій громадян на 2016 – 2020 роки.

2016-06-07 10.27.12На сесії схвалили також Програму надання безоплатної правової допомоги населенню Варвинського району на 2016-2017 роки, яку подано Ніжинським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Директор центру В.Д. Бригинець поінформував депутатів про основні напрямки діяльності центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та завдання Програми. Реалізація цієї програми у Варвинському районі дозволить здійснити комплекс заходів правового, організаційного та економічного характеру, спрямованих на забезпечення доступу до безоплатної правової допомоги осіб, які мають на неї конституційне право і потребують такої допомоги.

З метою забезпечення прозорості та відкритості діяльності районної ради, підтримання  зв’язків з виборцями, вивченням стану справ та потреб територіальних громад сіл та селища, ширшого залучення громадян до прийняття рішень депутати затвердили Положення про офіційний веб-сайт районної ради та закріпили депутатів районної ради за виборчими округами.

2016-06-07 10.41.08У зв’язку зі змінами у законодавстві, наступний блок питань стосувався реорганізації загальноосвітніх навчальних закладів району. Начальник відділу освіти районної  державної адміністрації Володимир Кутовий підкреслив, що основною причиною для реорганізації малокомплектних шкіл є відсутність контингенту учнів, і найближчим часом на позитивні зміни розраховувати не доводиться.

Нелегкими були рішення про реорганізацію Брагинцівської та Леляківської загальноосвітніх шкіл І-ІІ ступенів у загальноосвітні школи І ступеня, а також припинення діяльності Дащенківської  загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів у зв’язку відсутністю учнівського контингенту та припиненням навчально-виховного процесу.

На завершення пленарного засідання народні обранці розглянули питання управління комунальним майном: затверджено Перелік об’єктів спільної власності територіальних громад сіл та селища Варвинського району, прийнято рішення про передачу приміщення Дащенківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів у власність територіальної громади села Дащенки та  інші.

 

Виконавчий апарат районної ради

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.