Урочиста церемонія відкриття меморіальної дошки загинувшому воїну АТО

5 травня 2016 року у Світличненській ЗОШ І – ІІІ ступенів відбулася урочиста церемонія відкриття меморіальної дошки загинувшому воїну АТО Мельнику Віктору Анатолійовичу.

Старший сержант, снайпер військової частини А 4533 (57-а окрема мотопіхотна бригада, місто Артемівськ Донецької області), який загинув 4 грудня 2015 року внаслідок кульового поранення у районі села Зайцеве Артемівського району Донецької області.

Похований у селі Світличне Варвинського району Чернігівської області.

В урочистій церемонії взяли участь голова районної державної адміністрації Любов Доля, голова районної ради Петро Бакуменко, керівники зацікавлених служб району, воїни АТО, педагоги школи, учнівська молодь та громадськість села.

2 (1)Зі словами скорботи звернувся до присутніх заступник голови райдержадміністрації, який нещодавно демобілізований з лав збройних сил України Валерій Чаленко «Сьогодні відбувається подія, яка болить кожному з нас. Один з випускників повертається до своєї рідної школи меморіальною дошкою… Але допоки ми живі – житиме пам’ять про наших героїв. Віктор з меморіальної дошки щодня зустрічатиме та проводжатиме поглядом учнів та нагадуватиме кожному з нас, що він поклав життя аби ми жили в мирній квітучій Україні. Вшанування його пам’яті – це не просто наш святий обов’язок, це наша шана і гордість за справжніх героїв.»

Присутні вшанували пам»ять загиблого Віктора покладанням квітів до меморіальної дошки та його могили.

 

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.