Інформація Варвинської районної ради Чернігівської області про оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночного діяльності, які будуть залучені до проведення незалежної оцінки об’єкту приватизації

Назва об’єкта оцінки: нежитлова будівля, сарай

Місцезнаходження об’єкта оцінки: Чернігівська область, смт. Варва, вул. Миру, 8

Балансоутримувач: Варвинська районна рада Чернігівської області

Мета проведення незалежної оцінки: визначення ринкової вартості об’єкту з метою його приватизації шляхом продажу на електронному аукціоні.

Конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності буде здійснюватися відповідно до Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності, затвердженого рішенням Варвинської районної ради від 07.09.2017 № 25-12/VII.

Претендентам на участь у конкурсі потрібно подати конкурсну документацію в запечатаному конверті з описом підтвердних документів:
– заяву на участь у конкурсі за встановленою формою;
– копію установчого документа претендента;
– копії кваліфікаційних документів оцінювачів, яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про оцінку майна;
– копію сертифіката суб’єкта оціночної діяльності, виданого претенденту Фондом державного майна України;

– інформацію про претендента (документ, який містить відомості про претендента щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатково залучаються ним з незалежної оцінки майна, у тому числі подібного майна, тощо).

Конкурсна пропозиція претендента подається у запечатаному конверті і має містити пропозиції щодо вартості виконання робіт, калькуляцію витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також терміну виконання робіт (у календарних днях).

Конкурс відбудеться в приміщенні Варвинської районної ради 3 травня 2019 року о 14.00 год. за адресою: смт. Варва, вул. Шевченка, 38.  Документи приймаються по 2 травня 2019 року (включно) за адресою: смт. Варва, вул. Шевченка, 38, тел. для довідок 2-12-48.

 

Голова районної ради                               П. Бакуменко

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.