До відома депутатів районної ради та виборців району!

24 квітня 2019 року о 10-00 годині в залі засідань районної ради скликається позачергова двадцять перша сесія районної ради сьомого скликання з порядком денним:

  1. Про Програму фінансового забезпечення діяльності Варвинської районної виборчої комісії під час підготовки і проведення перших місцевих виборів у 2019 році.
  2. Про затвердження спільних розпоряджень голови районної державної адміністрації та голови районної ради.
  3. Про внесення змін до рішення дев’ятнадцятої сесії районної ради сьомого скликання від 28 грудня 2018 року № 10-19/VІІ «Про районний бюджет на 2019 рік».
  4. Про припинення радіоорганізації «Варвинське районне радіомовлення».
  5. Про надання дозволу на придбання нерухомого майна.
  6. Про затвердження Переліку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл та селища Варвинського району, що підлягають приватизації.
  7. Про затвердження актів прийому-передачі майна зі спільної власності територіальних громад сіл та селища Варвинського району.
  8. Про внесення змін до рішення одинадцятої сесії районної ради сьомого скликання від 7 червня 2017 року № 27-11/VII «Про затвердження Переліків об’єктів спільної власності територіальних громад сіл та селища Варвинського району».
  9. Інші питання.

З проектами рішень можна ознайомитися на офіційному веб-сайті районної ради http://www.varva-rrada.gov.ua у розділі «Нормативні документи».

 

Голова районної ради                                      П. Бакуменко

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.